SReader

jednoduchý sběr dat v prostředí Androidu

Zdá se vám, že procházet sklad se zápisníkem a následně vše přepisovat v kanceláři do počítače je dnes již zbytečné? Máte pravdu!
Využijte plně výhod čárových kódů s řešením SReader od firmy jCR, které vás této práce zbaví.

Pro běžné využití tak není nutné pořizovat dražší terminály, ale stačí i běžný telefon.

Nabízíme jednoduché řešení pro rychlý sběr dat pomocí samostatně pracujícího nepřipojeného terminálu za účelem následného exportu do účetního programu POHODA.Ve skladu, na přijímací rampě nebo přímo v obchodě jednoduše nasnímáte čárové kódy ze zboží, doplníte množství a je hotovo. V kanceláři jen připojíte terminál k počítači a na několik kliknutí máte celou příjemku, výdejku, objednávku nebo inventuru v software Pohoda.

V případě využití internetových služeb Dropboxu, není dokonce nutné ani telefon, nebo tablet k počítači připojovat, data se přímo ukládají do složky. kde budou následně zpracována.

SReader je mobilní zápisník s elektronickou výměnou dat použitelný na většině moderních zařízeních s operačním systémem Android.

Pro běžné využití tak není nutné pořizovat dražší terminály ale stačí i běžný telefon.
Při práci s aplikací SReader máte možnost výběru několika nejčastějších skladových - pohybových operací

- Příjem
- Výdej
- Inventura
- Objednávka
- Kontrola

Velkou výhodou je, že data můžete sbírat paralelně v agendách se skladovými pohyby a volně mezi nimi přecházet. 

Případně si pustit kontrolor a ověřit skutečný název,  stav zásob, nebo cenu přímo na pozici.

Po dokončení lze všechny jednotlivé agendy nahrát do Pohody.

Příjem

Příjem dat pomocí čárových kódů je například vhodné, když potřebujete rychle převzít zásilku v prostoru na příjmu. Naskenujete, nebo i ručně zapíšete kódy položek, zadáte počty a nahrajete do Pohody jako příjem od konkrétního dodavatele. S příjemkou můžete v systému dále volně pracovat.

Výdej

Procházíte se zákazníkem sklad a vybíráte položky? Stačí jen ukázat na vybrané zboží, načíst nebo ručně zadat kód zboží. V kanceláři potom stačí jen data přenést do Pohody na konkrétního zákazníka, kdy se načte jeho cenová kategorie do výdejky a z té potom, tak jak jste zvyklí, udělat rychlý přenos do faktury, pokladny, nebo prodejky.

Objednávka

Procházíte sklad a říkáte si, co by bylo vhodné doplnit od konkrétního dodavatele? Stačí jen načíst nebo opsat kód z pozice, kde se zboží nachází a u počítače pouze načíst data do Pohody jako vydanou objednávku, kterou můžete rychle ještě opět upravit a poslat přímo dodavateli.

Inventura

V Pohodě si můžete sestavit kdykoli inventuru na vybraný sklad, která sděluje co evidují data. Potom už jen sestavit inventární seznam, kterým můžete inventuru porovnat a správně zaúčtovat.
Abyste tento seznam nemuseli psát ručně, využijte čtečku. Projděte regály, nebo sklad, naskenujte nebo zapište kódy a zaneste spočítané množství. Po importu do PC máte Inventární seznam sestaven.

Kontrola

Ideální pomocník pro nahodilou kontrolu stavu zboží na prodejně nebo ve skladu. V programu si stačí navolit z jakého skladu, případně členění chcete nahrát data do terminálu a poté již stačí pouze chodit v prostoru a snímat čárové kódy.
Terminál vám zobrazí název, prodejní cenu a stav na skladě.
Toto řešení umožňuje naimportovat přibližně 50 tisíc položek do čtečky.

Praxe v příjemkách

Dokážete si představit, že zadáváte příjemku při přebírání zboží již u vozidla dodavatele? S naším řešením SReader je to možné. Zařízení vám umožní snímat čárové kódy ihned při kontrole zboží, doplníte jen množství a po návratu do kanceláře jen zvolíte dodavatele a načtete do software Pohoda. I takto vzniklou příjemku lze samozřejmě v software Pohoda doladit dle vašich představ.

Praxe na výdeji

Procházíte se zákazníkem sklad a vybíráte položky? Stačí jen ukázat na vybrané zboží, načíst čárový kód a doplnit množství. V kanceláři nebo u pokladny data přenesete do výdejky v software Pohoda na konkrétního zákazníka, kde se automaticky načte jeho cenová kategorie. Z výdejky pak provedete rychlý přenos do faktury, pokladny, nebo prodejky, tak jak jste zvyklí.

Praxe u objednávky

Procházíte sklad a říkáte si, co by bylo vhodné doplnit od konkrétního dodavatele? Stačí jen načíst čárový kód a doplnit množství. U počítače snadno z připravených dat vytvoříte vydanou objednávku pro konkrétního dodavatele. Případně ji upravíte a pošlete přímo dodavateli.

Inventura

Také provádíte fyzickou inventuru tím šíleně zdlouhavým postupem? Vytisknout seznam, ve skladu ručně dopsat kusy a potom to celé naťukat do počítače? Už nemusíte! S řešením SReader prostě projdete příslušný sklad, sejmete čárové kódy, doplníte množství, vrátíte se k počítači a po několika kliknutích máte inventurní seznam pro daný sklad hotový. Teď již můžete přímo v software Pohoda provést porovnání i zaúčtování inventury. 


Kontrolor

Ideální volba, pokud chcete ve skladu, nebo prostoru prodejny provádět namátkou kontrolu položek.


V zařízení je potřeba dávkou aktualizovat data skladových zásob a dále jen stačí nasnímat, nebo zapsat kód zboží.

Na displeji vám aplikace zobrazí aktuální stav zásob dle skladové evidence, název a případně aktuálně základní prodejní cenu.

V případě, že zjistíte rozdíl skladových zásob, je možné ho ihned zapsat  do příjemky, nebo výdejky, které tyto agendy lze průběžně přepínat a doplňovat, než se odešlou dávkou do Pohody.

Export dat do software Pohoda pomocí Small Reader

1

Auto detekce

software sám identifikuje, zda se jedná o příjem, výdej, objednávku nebo inventuru

2

Určení místa dat a průvodních znaků

v jednoduchém průvodci zvolíte sklad a firmu

3

Auto kontrola dat

průvodce provede kontrolu karet a upozorní na chybějící, po jejich případném doplnění lze opět provést kontrolu

4

Rychlý import a založení dokladu

po dokončení kontroly lze na jeden klik vytvořit požadovaný doklad v software Pohoda
pokud máte stále stejné zboží, lze celý cyklus provést automaticky

Export a import dat

Export dat do výše uvedeného programu probíhá bezdrátově  (Wifi i GSM) s využitím dočasného uložiště služby DropBox

načtení dat před zpracováním

založení karet v agendě zásoby

Importovaná příjemka z sReader

Další dotazy

„Máte zájem o ukázku fungování programu v rámci online prezentace? Chcete vyzkoušet zařízení v praxi? Máte k řešením jakékoli dotazy? Využijte formulář nebo kontaktní údaje níže.“

Kontakt

Adresa:

jCR, Benešovská 432/3, 405 02 Děčín Nové město
IČ: 49115618, jsme plátci DPH

Telefon:

412 523 586, 777 738 775, 777 738 776

E-mail:

obchod@jcr-dc.cz

Provozní doba servisu:

Pondělí - Pátek  8:00 - 16:00 hod.

Uvedené řešení je vhodným pomocníkem pro jednoduchý režim v nepřipojeném režimu. Jedná se o klasický sběr dat za účelem dalšího zpracování v programu Pohoda na PC.
Pokud požadujete práci online nebo sofistikovanější software pro mobilní prodej a fakturaci, sehrávání vybraných dokumentů z Pohody, evidence šarží, či sériových čísel, je vhodnější vybrat software plusMobile v tomto odkazu.

Výrobcem ekonomického programu POHODA je společnost Stormware.

SReader

jednoduchý sběr dat v prostředí Androidu


® jCR